Detoxikační diety

6 září, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  6075
detoxikačné diéty

Lidské tělo během života musí čelit mnoha vlivům a látkám, které narušují jeho rovnováhu. V těle se usazují škodliviny a toxické látky, které je třeba jednou za čas z těla odstranit. K odstranění škodlivin z těla je vhodná detoxikační dieta. Tato očistná kúra vám zlepší obranyschopnost organismu, zlepší celkovou kondici a pomůže vám při prevenci před civilizačními onemocněními.

Během detoxikační diety se čistí tělo od nečistot. Detoxikační dieta pomůže tělu zbavit se zbytků nestráveného jídla, které se nacházejí ve střevech, pomůže vyplavit staré a poškozené buňky, bakterie a hlen . Tímto procesem se obnovuje střevní mikroflóra a zvyšuje se odolnost organismu, čímž se buduje silnější imunita.

Detoxikační dieta by měla být pro člověka prospěšná. Pokud však detoxikaci špatně provedete, může být pro organismus škodlivá.

Během každé detoxikační diety byste měli dodržovat pitný režim. Vhodné jsou detoxikační čaje, voda a ovocné šťávy bez přídavku cukru.

Před zahájením každé detoxikační diety, nebo kterékoliv jiné diety, byste měli navštívit svého lékaře a popovídat si s ním o výhodách a nevýhodách dané diety a zda vám to váš zdravotní stav umožňuje, abyste se řídily zásadami z některé diet.

Foto © yuriyzhuravov - Fotolia.com

Přečtěte si více: Dieta Zelená káva
Diskuse k článku Detoxikační diety

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Detoxikační diety