Francouzská detoxikační dieta

12 listopadu, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  8245
francúzska detoxikačná diéta

Proč francouzská detoxikační dieta

Mirelle Guiliano ve své knize "Proč Francouzky netloustnou" popisuje použití detoxikační diety po dobu 48 hodin. Detoxikační plán s názvem francouzská detoxikační dieta nevyžaduje žádné radikální období půstu, ale dvoudenní konzumaci pórové polévky. Na zmírnění hladu během Francouzské detoxikační diety můžete konzumovat zelenou zeleninu s olivovým olejem a citrónem. Pórková polévka se konzumuje každé 2 až 3 hodiny. Autorka nabízí i alternativní recepty z pórového vývaru, které obsahují více zeleniny a konzumují se během detoxikační diety.

Francouzská detoxikační dieta má za úkol zbavit tělo uložených zpracovaných potravin a chemikálií. Navíc, dietní plán nabízí změnu ve stravovacích návycích, které jsou založeny na konzumaci menších porcí víckrát za den.

Očista organismu od toxinů

Zastánci detoxikační diety tvrdí, že nejjednodušším způsobem, jak zbavit tělo toxinů je, že se vynechá konzumace zpracovaných potravin, chemikálií, cukrů a alkoholu. Očista těla je prvním krokem k stravovacímu režimu, který má redukční charakter ak celkovému zdravějšímu životnímu stylu.

Detoxikace organismu

Detoxikace je určena k tomu, aby očistila tělo od toxinů, pomohla osvojit si nové a zdravé stravovací návyky a také pomohla při hubnutí. Detoxikace kromě zmíněného zlepšuje strukturu vlasů, zbavuje tělo celulitidy a pomáhá k lepšímu fungování jater. Když začne játra lépe fungovat, začne potravu rychleji metabolizovat a zbaví se rychleji toxinů.

Foto © Adriana Nikolova - Fotolia.com

Přečtěte si více: Zelná dieta
Diskuse k článku Francouzská detoxikační dieta

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Francouzská detoxikační dieta