28 denní dieta

14 října, 2011 0 komentářů Sdílet Vidění:  17922
28 dňová diéta

28 denní dieta patří mezi diety upravující životosprávu. Slibuje fyzickou i psychickou revitalizaci organismu člověka. Dietní program tvoří tři prvky: samotná dieta, výživové doplňky a krémy.

Odpuštění zánětů, omlazení pokožky a celého těla tvoří superpotraviny jako bobule acai, všechny druhy česneku, ječmen, mladé výhonky, obiloviny, modro zelené řasy, pohanka, fazole a čočka, pálivá paprika, ořechy a semena, klíčky, jogurty kefíry a několik bylinky a koření.

28 denní dieta - principy, účinky a stravování

28 denní dieta má posílit pokožku, vlasy, imunitní systém, podporuje zdravé srdce, snižuje riziko některých druhů rakoviny a dosahuje mladší, zdravější pleť a celý organismus. 28 denní detoxikační dieta obsahuje pozitivní živiny. Nevýhodou je vysoká cena některých super potravin a krémů, které vyžaduje nový zdravý životní styl a strava této diety. Na své si přijdou milovníci ryb (např. lososa) a lidé, kteří touží vypadat mladší a cítit se dobře. Pokud nemůžete konzumovat některé z vybraných superpotravin, tak byste se měli dietě určitě vyhnout. Mnohé potraviny se prodávají ve specializovaných prodejnách.

28 denní dieta a cvičení

Posilování, cvičení prospěšné srdci, aerobní cvičení, strečink, zkrátka všechny tyto cviky na zhubnutí jsou vedle hubnutí a změně stravování velmi potřebné. Velmi vhodné je při této dietě i Pilatesové cvičení.

Pokud máte s touto dietou zkušenosti, nebo máte ověřené recepty při 28 denní dietě, podělte se o ně v diskuzi pod článkem. Děkujeme!

Foto © Africa Studio - Fotolia.com

Přečtěte si více: Dvoutýdenní dieta


Značky: zdravé hubnutí


Diskuse k článku 28 denní dieta

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku 28 denní dieta

Komentáře nejsou povoleny.