Dieta Angeliny Jolie

25 září, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  8473
diéta angeliny jolie

Jaká je dieta Angeliny Jolie?

Dieta Angeliny Jolie může být některými lidmi považována za velmi osobitou. Dieta je založena na konzumaci celozrnných jídel, na úplném vynechání potraviny s vysokým obsahem jednoduchých cukrů a konzumace jídel je výhradně jen vsedě. Dalším důležitým prvkem diety Angeliny Jolie je to, že se omezuje konzumace tuků.

Základ diety Angeliny Jolie

Během diety se konzumují nízkotučné, organické a nezpracované potraviny. Během této diety se nesetkáte s konzumací tučných jídel. Vzhledem k tomuto faktu, dieta není velmi zdravá, protože tělo potřebuje přijímat dostatek tuků pro správné fungování organismu. Tuky se při této dietě přijímají z ořechů, z jiných zdravých zdrojů tuků a bílkovin.

Během diety Angeliny Jolie musíte každé jídlo přijímat vsedě a v klidu. Během jídla byste se neměli nikým ani ničím rozptylovat a každé sousto byste měli pořádně rozžvýkat.

Lidé, kteří jedí vestoje, mají větší pravděpodobnost, že budou přijímat jídlo ve spěchu a že si ho pořádně nestrávili a nevychutnali. Také je prokázáno, že vestoje přijímáte větší množství jídla, jako když během jídla sedíte. Angelina Jolie doporučuje jíst na nízké židli nebo pouze na polštáři. Před každým jídlem byste měli chvilku relaxovat, čímž pomůžete tělu, aby se živiny efektivněji absorbovaly z přijatých potravin.

Dieta Angeliny Jolie a její výhody a nevýhody

Výhody diety Angeliny Jolie

  • strava obsahuje velké množství čerstvého ovoce a zeleniny, ořechů a celozrnných výrobků

Nevýhody diety Angeliny Jolie

  • strava neobsahuje dostatečné množství masa, bílkovin a tučných jídel

Zhodnocení diety Angeliny Jolie

Ačkoliv se dieta Angeliny Jolie považuje za zdravou dietu, není však velmi vyvážená. Dieta není zaměřena na hubnutí, ale na udržení zdraví. Pokud hledáte dietu, která vám pomůže zhubnout a pomůže vám vybudovat svalovou hmotu, zvolte si jinou dietu, která je efektivnější.

Přečtěte si více: Candida dieta


Značky: zdravé hubnutí


Diskuse k článku Dieta Angeliny Jolie

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Dieta Angeliny Jolie