Krabičková dieta

18 dubna, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  5782
krabičková diéta

Slyšeli jste už o krabičkové dietě? Krabičková dieta nabízejí firmy, které vám připraví a přinesou hotové jídlo na celý den od snídaně po samotnou večeři. Odborník na výživu vám sestaví jídelníček na míru a specializovaná firma uvaří jídlo, zabalí do krabičky a přinese až k vám. Jednoduché, ne? A právě proto dostala tato dieta název krabičková dieta.

Krabičková dieta a zdravá výživa

Krabičková dieta se skládá z pěti porcí jídla na jeden den (snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře) a je nutričně a kaloricky vyvážená, sestavená odborníky a poradci na výživu, kteří dohlížejí na to, aby splňovala zásady zdravé výživy. Pomocí krabičkové diety se zbavíte nadbytečných kilogramů zejména v tukových oblastech. Krabičková dieta obsahuje ideální množství bílkovin, sacharidů a tuků tak, abyste efektivně hubli.

Krabičková dieta a hubnutí

Úbytek váhy se pohybuje na základě individuálních parametrů. Za měsíc můžete zhubnout 4-6 kilogramů, výsledek však závisí i na pohybové aktivitě, tělesné konstrukci a na disciplinovanosti klienta.

Firmy nabízejí různé programy na hubnutí, ze kterých si můžete vybrat. Může to být například program pro muže, pro ženy, pro diabetiky, gurmány, program fit-box, turbo dieta, pro maminky, vegetarián, bezlepková a pod.

Přečtěte si více: Bílkovinná dieta


Značky: zdravé hubnutí


Diskuse k článku Krabičková dieta

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Krabičková dieta