Pročišťující dieta

3 října, 2011 0 komentářů Sdílet Vidění:  4666
prečisťujúca diéta

Tato dieta je navržena tak, že zdravé nápoje odstraňují z těla toxiny a pročistí ledviny a trávicí trakt.

Doba trvání dietního programu by měla být minimálně 10 a maximálně 40 dní. Dietu tvoří citronový nápoj, který se pije 6-12 krát denně. Kromě toho, že budete konzumovat tyto zdravé nápoje tak by neměly konzmovať nic jiného. Citrony a limety musí být při konzumaci čerstvé, případně i ekologické. Důkladně pročištění se zakládá na směsi citronové kůry, dužiny a šťávy, které dodávají projímavé účinky. Slazení těchto nápojů je povoleno pouze javorovým sirupem, který je bohatý na vitamíny a minerály.

Čerstvý pomerančový džus můžete přidat v první a druhý den a vodu podle potřeby. V třetí den byste měli přidat pomerančový džus ráno, syrové ovoce na oběd a ovocný nebo zeleninový salát na večeři. Pro zdravý životní styl se doporučuje vegetariánská strava.

Při krátké době dietního programu samotná dieta by neměla ublížit. No u lidí s niekotorými onemocněními jako selhala ledvin nebo rakovina, může dost podstatně zhoršit zdravotní stav nebo by mohla nastat podvýživa. Vědecké výzkumy v dnešní době nepodporují hladovku. Dieta nemusí být nebezpečná, ale při delším dietním programu může způsobit zpomalení metabolismu, úbytek svalové hmoty nebo poškození orgánů.

Pročišťující dieta je v hodná pro lidi, kteří chtějí změnit své stravování nebo jim jde o pročištění organismu. No nejprve by se měli poradit se svým lékařem. Dieta je nebezpečná pro lidi s jinými onemocněními.

Foto © Africa Studio - Fotolia.com

Přečtěte si více: Dieta pro diabetiky


Značky: rychlé hubnutí


Diskuse k článku Pročišťující dieta

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Pročišťující dieta