Candida dieta

18 září, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  10886
candida diéta

Co je kvasinková infekce nebo vaginální mykóza?

Kandidóza, vaginální mykóza nebo kvasinková infekce. Určitě se s jedním z těchto termínů setkala nejedna žena. Vaginální mykóza patří mezi nejčastější gynekologické problémy. Některá žena ji překoná jen jednou za život, jiným znepříjemňuje život každý měsíc.

Kvasinky jsou součástí našeho těla, kde plní svoji funkci. Pokud dojde na vaginální sliznici k narušení pH, kvasinky se začnou nekontrolovatelně množit a vzniká infekce. Infekce se projevuje: výtokem, pálením, svěděním, bolestmi při pohlavním styku a močení.

Na léčbu přemnožených kvasinek se používají léky, někdy však nemusí zabrat. Proto je třeba zvolit dietu s názvem Candida dieta.

Princip Candida diety

Candida dieta se dodržuje přibližně 2 měsíce, kdy se z jídelníčku vyloučí všechny potraviny, které podporují růst kvasinek. Patří sem bílá mouka, mléko, vajíčka, med, rafinovaný cukr, konzervovaná zelenina a ovoce, káva, sůl, kakao, nápoje obsahující velké procento cukru a potraviny obsahující éčka.

Povoleny jsou potraviny s nízkým obsahem rafinované cukru. Může se konzumovat maso, brambory, neloupaná rýže, ryby, zakysané mléčné výrobky a celozrnné pečivo.

Candida dieta je velmi náročná a vylučují se z ní všechny potraviny, které obsahují rafinovaný cukr, včetně průmyslově zpracovaných potravin.

Věříme, že po držení Candida diety se vám už problém s přemnoženými kvasinkami nikdy nevrátí.

Jaké jsou vaše zkušenosti s Candida dietou? Podělte se o ně v diskuzi pod článkem, děkujeme!

Foto © Piotr Marcinski - Fotolia.com

Přečtěte si více: Detoxikační diety


Značky: léčebná dieta


Diskuse k článku Candida dieta

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Candida dieta