13 denní dieta na zrychlení metabolismu

4 září, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  14700
diéta na zrýchlenie metabolizmu

13 denní dieta na zrychlení metabolismu je navržena tak, aby vám pomohla dosáhnout rychlé hubnutí a zvýšila metabolismus. Bez ohledu na to, jak se budete stravovat po skončení 13 denní diety, zastánci tohoto programu tvrdí, že váš metabolismus se posílí a vydrží takto fungovat až dva roky. Vždy se však poraďte se svým lékařem před tím, než začnete držet novou dietu.

Funkce 13 denní diety

13 denní dieta zaručuje zhubnutí 5-10 kilogramů, v závislosti na tom, kolik chcete skutečně zhubnout. Nicméně, nejzdravější úbytek na váze je 1-2 kilogramy za týden.

Jak funguje 13 denní dieta

Zvýšení metabolismu během 13 denní diety se má dosáhnout pomocí stravy, nikoliv pomocí cvičení. Nicméně, nejlepší zvýšení metabolismu dosáhnete tak, že upravíte stravu a zároveň budete i cvičit. Zbavíte se tak nechtěných kilogramů a váhu si udržíte delší dobu.

13 denní dieta a jídelníček

Pokud se rozhodnete držet 13 denní dietu na zrychlení metabolizmu, budete muset počítat s přísným stravovacím režimem, během kterého je příjem kalorií na nízké úrovni. Například, v jeden den budete jíst 3 jídla, zatímco během jiného dne, budete jíst jedno tuhé jídlo spolu se dvěma kapalnými jídly, sestávající z vody, kávy nebo čaje. Typické snídaně během 13 denní diety je jedna šálek čaje s jednou kostkou cukru. Během diety musíte přijímat velké množství tekutin. Během 13 denní diety se konzumuje vysoký obsah bílkovin a výrazně se omezují některé potraviny, jako například obiloviny, mléčné výrobky a ovoce.

Během diety se střídají dny s nižším a vyšším příjmem energie, což může způsobit hubnutí a změnu v rychlosti metabolismu.

Shrnutí 13 denní diety

13 denní dieta je velmi přísná, takže možná bude pro vás problém dodržet ji celých 13 dní. Dieta není nutričně vyvážená, nakolik se zakazuje konzumace ovoce, proteinů, nízkotučných mléčných výrobků, obilovin a zdravých tuků. Tyto potraviny obsahují živiny, které vaše tělo potřebuje pro správné fungování.

Foto © viperagp - Fotolia.com

Přečtěte si více: Dieta Weight Watchers


Značky: redukční dieta


Diskuse k článku 13 denní dieta na zrychlení metabolismu

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku 13 denní dieta na zrychlení metabolismu