Cambridge dieta

12 dubna, 2014 0 komentářů Sdílet Vidění:  14060
cambridge-weight-plan

Cambridge dieta a Cambridge Weight Plan se postupem času dostávají stále více do povědomí lidí, které trápí otázka: "Jak zhubnout?". Je tato dieta účinná, pomůže při redukci váhy, je bezpečná a nenastane po jejím skončení jojo efekt? Odpovědi nejen na tyto otázky se dočtete v následujících řádcích.

Národní institut NICE ji uznal za vyvážený způsob stravování a zařadil ji do seznamu diet, které neohrožují zdraví, ale přinášejí očekávané výsledky. Na Slovensku jsou programy Cambridge Weight Plan schválené Úřadem veřejného zdravotnictví.

Cambridge Diet & Cambridge Weight Plan a bezpečné hubnutí

Cambridge dieta nabízí řadu flexibilních programů pro kontrolu hmotnosti. Proškolený konzultant vám při individuálních sezeních pomůže při řešení problémů s vaší nadváhou. Klinicky testováno programy jsou vedeny pod záštitou lékařů a díky nim je možná alternativní léčba v boji s nadváhou. Cambridge Weight Plan sestává z více programů, které jsou rozděleny na základě energetického příjmu od 415 do 1500 kcal a více za den. Jednotlivé programy jsou vybrány na základě vašeho zdravotního stavu. Pokud jste na úplné náhradě stravy, konzumují se převážně speciálně připravené produkty, které jsou nutričně vyvážené a obsahují všechny esenciální živiny.

Pro koho je vhodná Cambridge dieta

  • pro ty, kteří chtějí zdravě, bezpečně a rychle zhubnout
  • pro ty , kteří chtějí hubnout pomaleji
  • pro ty, kteří chtějí zbavit tělo toxinů
  • pro ty, kteří si nestíhají přes den připravovat jídla a pravidelně jíst
  • pro ty, kteří si chtějí udržet váhu
  • pro ty, kteří si chtějí podpořit rekonvalescenci
  • pro ty, kteří chtějí produkty konzumovat jako potravinový doplněk vynikající kvality

Fáze Cambridge diety

Kdo se rozhodne držet Cambridge dietu, měl by absolvovat jednotlivé etapy , které mu dopomohou k dosažení vytoužených cílů.

Příprava

Přípravná fáze sestává ze vstupního pohovoru s poradcem. Na individuálním pohovoru si ujasníte, zda je vhodné období pro zahájení diety. V průběhu 7-10 dnů se sníží celkový příjem potravy, omezí se konzumace sacharidů a dodržuje se pitný režim.

Hubnutí

Během fáze "hubnutí" se konzumují pouze přípravky, které vám doporučí poradce. Povolená je lehká fyzická aktivita a velmi důležité je dodržování pitného režimu. Není povolena konzumace jakýchkoliv jiných potravin, kromě čaje, kávy a minerální vody.

Stabilizace

Stabilizace je velmi důležitou součástí Cambridge diety . Čím déle etapa "stabilizace" trvá, tím je menší riziko vzniku jojo efektu. Během stabilizace se do jídelníčku postupně přidávají potraviny, které optimálně vytvoří základ zdravých stravovacích návyků, které se budou dodržovat i po skončení diety. Postupně se přidají libové bílkoviny, jako jsou libové bílé ryby, drůbež, tvarech, bílá a zelená zelenina.

Udržování

Udržování je poslední ale i nejtěžší fází celého procesu hubnutí. Netřeba se však bát. V Cambridge dietě i po skončení programu zůstáváte stále v kontaktu se svým poradcem. Pokud se nevrátíte do svých původních a častokrát špatných stravovacích návyků a začnete se lépe a zdravěji stravovat, nemusíte se bát, že by přišel obávaný jojo efekt. Kromě toho že zhubnete, Cambridge dieta vám dopomůže při osvojení si nových stravovacích návyků a při žití nového, zdravějšího životního stylu. Naučíte se správně si vybírat potraviny a správně je upravovat. Kromě toho, Cambridge dieta nabízí i množství receptů a tipů, jak si vytouženou váhu udržet a už nikdy se jí nevzdat.

Je Cambridge dieta bezpečná a účinná?

Cambridge dieta resp. Cambridge Weight Plan je vhodnou formou zdravého a bezpečného hubnutí pro všechny, kteří splňují podmínky jejího dodržování. Pro více informací o této dietě navštivte oficiální stránku Cambridge diety nebo přímo oslovte svého konzultanta.

Přečtěte si více: Dukanova dieta Pierra Dukana
Diskuse k článku Cambridge dieta

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Cambridge dieta