Dieta ze supermarketu

5 října, 2011 0 komentářů Sdílet Vidění:  4081
diéta zo supermarketu

Co je vlastně dieta ze supermarketu?

Dieta ze supermarketu patří mezi redukční diety. Je to návod na hubnutí na základě výživných potravin dostupných v supermarketu.

Sestává ze tří kategorií menu: výcvikový tábor s obsahem 1200 kcal, hubneme dále 1500 kcal a uchovejme štíhlost s 1800 kcal.

Pravidelným cvičením a kombinací nízkokalorických potravin dosáhnete návod jak zhubnout. Dieta ze supermarketu obsahuje rady jaké potraviny nakupovat, jaké přísady přidávat a čtení etiket. Slazené nápoje, potraviny s vysokým obsahem tuku dieta přísně zakazuje. Dieta doporučuje zeleninu a ovoce s vysokým obsahem vlákniny. Tento nový zdravý životní styl vám podpoří změnu životosprávy díky, které máte možnost zhubnout a osvojíte si zdravé stravovací zvyklosti.

Fáze diety ze supermarketu

První fáze má za úkol nastartovat hubnutí. Druhá a třetí fáze se zakládá na nízkotučném, nízkokalorickém programu s nízkým obsahem tuku má udržet hlad na uzdě a osvojit si nový zdravotní styl. Strava se v dietě skládá z lehce připravitelný menu.

Výsledky diety ze supermarketu

Viditelné výsledky diety v podobě hubnutí nejsou vidět rychle, ale na druhé straně to je praktická dieta, postavená na vědeckých výsledcích a přímočarém přístupu k hubnutí.

Strava je vhodná pro ty lidi, kteří hledají vyvážený přístup k udržení si zdravé hmotnosti. Jídlo najdete v každém supermarketu a je finančně nenáročné.

Dieta ze supermarketu a cvičení

Dieta ze supermarketu klade důraz na pravidelné cvičení a osvojení zdravého životního stylu.

Foto © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Přečtěte si více: Redukční dieta (na zhubnutí)


Značky: redukční dieta


Diskuse k článku Dieta ze supermarketu

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Dieta ze supermarketu