Losangeleská dieta

30 září, 2011 0 komentářů Sdílet Vidění:  4029
diéta los angeles

Hubnutí jako nový moderní životní styl a recept na lepší zdraví. To nabízí Losangeleská dieta. Určení specifických požadavků na základě individuálních schémat a využití tvaru tělesné konstrukce to je hubnutí pomocí losangeleské diety. Patří mezi redukční diety.

Losangeleská dieta se zakládá na myšlence, že tvar tělesné konstrukce a identifikace v rozložení tělesného tuku je klíčem k určení dieálnej diety. Tuk nahromaděný ve tvaru jablka ve vrchní části těla a ve tvaru hrušky v dolní části těla plní různé úkoly a při jeho rozložení ovlivňuje úspěch nebo neúspěch ujel, které vyžaduje hubnutí.

Podíl aktivní tělesné hmoty a příjem bílkovin ze stravy na základě tvaru těla může posloužit na snížení pocitu hladu.

Nízkotučná dieta, kterou tvoří zdravá výživa s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin, je dobrý návod jak zhubnout a osvojit si zdravý životní styl. Jídla této diety tvoří zdraví prospěšné sacharidy, barevné ovoce a zelenina , zdraví prospěšné tuky na snížení a kontrolu hladu a koktejly s vysokým obsahem bílkovin. Dovolené potraviny tvoří ryby, libové maso, čerstvé ovoce, ovocné koktejly a zelenina. Nedovolené jídla tvoří zase tučné červené maso, máslo, sýr, ořechy, pizza, smetanové salátové dresinky, majonéza, slazené nealkoholické nápoje, ovocné džusy, rýže, fazole, zmrzlina a alkohol včetně piva.

Hubnutí je přizpůsobit individuálním potřebám každého člověka, který chce zhubněte na základě snížení obsahu tělesného tuku, ale ne nadváhy. Z dlouhodobého hlediska neni vhodné přijímat koktejly, které dietní strava nařizuje z možného nadměrného energetického příjmu.

Dieta by měla ovlivnit i životosprávu jedince, který si sníží stres, předchází recidivě, sebekontrolu, minerály a výživové doplňky. Potřebné je i denní cvičení.

Foto © trekandshoot - Fotolia.com

Přečtěte si více: 90 denní rozlišovací dieta


Značky: redukční dieta


Diskuse k článku Losangeleská dieta

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Losangeleská dieta