Tříbarevná dieta

30 září, 2011 0 komentářů Sdílet Vidění:  3759
trojfarebná diéta

Co je tříbarevná dieta?

Rychlý návod jak zhubnout nabízí redukční dieta s názvem tříbarevná dieta. Tuto dietu vyvinul Martin Katahn a byla navržena tak, aby snížila trvale hmotnost a přinesla zdravý životní styl. Dieta je založena na příjmu červených, žlutých, oranžových a zelených fytonutrientů.

Princip tříbarevné diety

Podstata stravování spočívá v zařazení těchto barevných fytonutrientů, které jsou přítomny v rostlinných potravinách, do Vašich jídel. Toto hubnutí nabízí dva styly a to pomalé hubnutí nebo expresní program, který ZDŮRAZŇUJE, že stejné nutriční principy, které bude Vaše strava obsahovat po celý život. Stravování spočívá v kombinací 9 porcí ovoce a zeleniny denně a šest až jedenáct porcí obilovin, přičemž energie získaná z tuků by neměla přesahovat více než 20 % celodenního příjmu. Tříbarevná dieta nezakazuje vyloučení jídla z jídelny lístku, ale apeluje na snížení příjmu červeného masa (maximálně jednou za týden, nejlépe vůbec), ryb a drůbeže (maximálně 170 g denně) a snažit se vyloučit nebo omezit nízkotučné mléčné výrobky, slazené ale i neslazené limonády. Tříbarevná dieta je skvělým začátkem pro zdravý životní styl . Dieta Vám obohatí Vaše stravování. Není ale určena lidem, kterým jde o to jak zhubnout co nejvíce kilogramů za pár dní. Je spíše sestavena jako návod pro správný zdravý životní styl, který podporuje hubnutí.

Pro koho je třibarevná dieta určena?

Tříbarevná dieta není určena lidem, kteří mají problémy s ledvinami, kvůli zvýšenému obsahu draslíku, díky konzumaci zeleniny a ovoce. Tříbarevná dieta představuje i fyzickou aktivitu, zvládání stresu a snížení rizika z poškození zdraví.

Foto © rcpsi - Fotolia.com

Přečtěte si více: Grapefruitová diéta


Značky: redukční dieta


Diskuse k článku Tříbarevná dieta

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Tříbarevná dieta