Týdenní dieta

15 května, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  9926
týždňová diéta

Hubnutí během několika měsíců nebo let není jednoduchý výkon. Hubnutí za jeden týden je však ještě náročnější. Týdenní dieta má několik typů redukčních diet, které jsou určeny na rýchlé a radikální hubnutí. Patří sem například týdenní detoxikační dieta nebo týdenní zelná dieta. Pokud si chcete některou z nich vybrat, je důležité znát jejich detaily a možná rizika při držení dané diety.

7 denní zelná dieta

7 denní zelná dieta nabízí plán na hubnutí, který zahrnuje konzumaci neomezeného množství zelné polévky každý den. Plán zahrnuje také různá omezení v konzumaci jídel během jednotlivých dnů v týdnu. V první den je povolena konzumace ovoce, v druhý den konzumace zeleniny, v třetí den kombinace ovoce a zeleniny, v čtvrtý den mléko a banány, v pátý den maso a rajčata, v šestý den maso a zelenina av sedm den zelenina, neslazené šťávy a hnědá rýže.

Detoxikační dieta

Týdenní detoxikační dieta má za cíl očistit tělo od toxinů a je založena na myšlence, že tělo třeba zbavit odpadu, který nebyl odstraněn. Během detoxikační diety se konzumuje převážně ovoce a zelenina a zvýšený je i příjem tekutin.

Výhody týdenní diety

Týdenní dieta a její dietní plán vám pomůže rychle zhubnout. Držením zelné diety je úbytek na váze až 10 kg za týden. Výsledky v hubnutí se však mohou lišit v závislosti na typu těla, metabolismu, velikosti porcí a tělesné aktivity. Týdenní dieta nabízí pohodlnou cestu jak zhubnout, neboť všechny potraviny jsou dostupné v každých potravinách.

Rizika týdenní diety

Jakékoliv hubnutí proberte se svým lékařem. Týdenní dieta nabízí rychlé výsledky v hubnutí, ale výsledky však nemusí být trvalé a zdravé. Během držení detoxikační diety má tělo nedostatek živin a po skončení diety a vrácení se k původním stravovacím návykům nabudete nejen ztracené kilogramy, ale i kilogramy navíc. Detoxikační doplňky výživy mohou přestavovat zdravotní rizika, protože mnohé z nich obsahují projímadla, které způsobují dehydrataci a vyčerpávání minerálů z těla.

Drželi jste již někdy týdenní dietu? Jaké s ní máte zkušenosti? Podělte se o ně v duskusii pod článkem, děkujeme!

Foto © Minerva Studio - Fotolia.com

Přečtěte si více: 7 denní zelná dieta


Značky: redukční dieta


Diskuse k článku Týdenní dieta

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Týdenní dieta