Zelená káva na hubnutí

Zobrazeno 6 příspěvků - 1 až 6 (z 6 celkem)
 • Autor
  Příspěvky
 • #14155

  Anonymní

  Má někdo zkušenosti se zelenou kávou – tabletky? Zhubl někdo s těmito tabletkami?

  #14422

  ludkis
  Účastník

  Kašlete na rychlé cesty zhubnutí tabletkami a pitím na hubnutí. Všechno skončí většinou jojo efektem!

  #14824

  mures
  Účastník

  já jsem z kávy zhubla cca 2 – 4kg, ale vždy mi po ní srdce bilo jako o závod. Asi bych do toho znovu nešla.

  #15199

  Eleanor12
  Účastník

  Zkuste misto kavy pit zeleny caj. Je vyjimecny pro sve antioxidanty, doporucuju kralovskou Senchu a pravou zelenou Gabu.

  #15390

  melicorn
  Účastník

  Sama jsem zkusila extrakt zelené kávy – přesně tento http://hubnutizelenakava.cz/zelena-kava-tablety/ . Výsledky mě překvapily, protože jsem tomu moc nevěřila. Ale 8kg během 4 týdnů mi dalo naději. Co se týče dávkování – beru 2 pilulky denně, ráno a večer po jídle. Nejsou zde žádné vedlejší efekty. Myslím, že každý, kdo chce zhubnout, může dát tomuto extraktu šanci a zkusit ho, protože není co ztratit. Uvědomila jsem si, že zrychlit metabolismus není nic lehkého a tohle je klíčem k úspěchu, protože právě extrakt zelené kávy funguje na zrychlení metabolismu.

  #15609

  AndrejkaQ
  Účastník

  Dnes se již ví, že zelená káva byla přefouknutá bublina, která vůbec nefungovala. Já osobně jsem se dala cestou správné výživy a potravinových doplňků (kdybych nebyla líná tak i cvičím.) Jídelníček jsem si dodržovala pestrý – 5x denně jídlo – těstoviny, rýže, ryby, zelenina a k tomu pití zeleného čaje a Anananosového extraktu bohatém na broenzim – přesně tenhle http://www.arkokapsle.cz/produkt/ananas-8. Všem doporučuji.

Zobrazeno 6 příspěvků - 1 až 6 (z 6 celkem)

Pro odpověď se musíte přihlásit.