Čaje na hubnutí

16 ledna, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  6127
ako schudnúť s čajom

Hubnutí s čaji se těší mezi lidmi stále větší oblibě. Díky dobré snášenlivosti organismu a minimálním vedlejším účinkem jsou čaje výborným společníkem při hubnutí. Hubnutí s čaji je jednoduchá, levná a nenáročná forma jak shodit pár kilo. Pitný režim je třeba dodržovat a tak si místo sladkých nápojů dopřejte šálek zdravého čaje, který vás nejen osvěží, ale i zbaví přebytečných kilogramů.

Jako sladidla můžete do čajů použít med, cukr nebo umělá sladidla. Lepší je však použít skořici, kardamon, zázvor nebo citron, protože obsahují éterické oleje, které pozitivně působí na vaši nervovou soustavu. Je však třeba dbát na to, abyste jednotlivé druhy čajů pravidelně střídaly.

Čaj na hubnutí pu-erh

Pu-erh je čínský červený čaj, který je univerzálním lékem, který dodává tělu energii. Čaj pu-erh se často používá při hubnutí. Pu-erh pomáhá snižovat váhu, podporuje spalování tuků, pomáhá snižovat váhu, reguluje látkovou výměnu a snižuje hladinu LDL cholesterolu v krvi.

Čaj na hubnutí maté

Čaj maté je oblíbený na celém světě. Listy jasmínu paraguayské, nazývané také maté, jsou vhodné pro ty, kteří chtějí zhubnout. Maté má výborné detoxikační účinky, potlačuje pocity hladu a upravuje trávení.

Čaj na hubnutí vidange

Čaj vidange je směs himálajských bylin, které pomáhají při redukci hmotnosti. Čaje vidanaga se již století připisuje léčivá síla. Vidange je výborný při hubnutí, snižuje chuť k jídlu, reguluje proces zažívání, odbourává tukové buňky a je vhodnou volbou při redukčních dietách.

Čaj na hubnutí Hannasaki

Japonský čaj Hannasaki je výborný pro celkové zdraví. Hannasaki má schopnost harmonizovat životní energii jin a jang. Jeho léčivé účinky jsou: snižuje hladinu LDL cholesterolu v krvi, je bohatý na minerální látky , posiluje imunitní systém, detoxikuje organismus a odbourává tukovou tkáň.

Čaj na hubnutí lapacho

Čaj lapacho pochází z Jižní Ameriky, je to čaj Inků. Lapacho je připravován z vnitřní kůry stromu. Lapacho můžete pít celý den, protože neobsahuje kofein. Lapacho podporuje trávení, látkovou výměnu, odstraňuje z těla škodlivé látky a posiluje činnost vnitřních orgánů.

Čaj na hubnutí rooibos

Rooibos je jihoafrickým národním nápojem, který má červenohnědou barvu a charakteristickou sladkou chuť. Rooibos snižuje krevní tlak a hladinu cukru v krvi, má příznivé účinky na trávení.

Foto © Guido Vrola - Fotolia.com

Přečtěte si více: Nadváha a obezita
Diskuse k článku Čaje na hubnutí

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Čaje na hubnutí