Hubnutí a léčivé kameny

4 října, 2011 0 komentářů Sdílet Vidění:  6192
chudnutie liečivý kameň sodalit

Kameny mají na nás obrovský vliv. Nejen v minulosti s nimi léčili nemoci lidstva, ale také v dnešní době se vedle moderní medicíně najde pro ně místo.

Kameny různých barev a velikostí vyzařují vlnění, které mají pro lidi léčivé účinky. Mohou pozitivně působit nejen na duši a na organismus ale mají vliv i na hubnutí.

Sodalit

Sodalit patří mezi kameny, které mají vliv na člověka v různých oblastech. Sodalit pomáhá lidem, kteří jsou citliví na elektromagnetický smog. Lidé si ho mohou položit na počítač, aby zamezili jeho vyzařování.

Sodalit dodává odvahu, posiluje sebedůvěru. Také reguluje funkci žláz s vnitřní sekrecí, posiluje imunitní systém, snižuje krevní tlak, podněcuje vstřebávání tekutin v lidském těle, sráží zvýšenou teplotu, čistí lymfatický systém a jednotlivé orgány, pomáhá při poruše trávení, udržuje v rovnováze metabolismus, upravuje a harmonizuje celkovou látkovou výměnu a odstraňuje strach z nemocí.

Malachit

Malachit patří mezi krystaly, které mají velkou moc. Je všestranně léčivý a pomáhá při různých ťažskostiach. Pomáhá potlačovat křeče, snižuje krevní tlak, odstraňuje blokády z různých míst těla, odebírá z těla negativní energii, léčí astma, epilepsii, zlomeniny, podporuje činnost sleziny a omezuje ukládání tuků v těle.

Foto Wikipedia.org

Přečtěte si více: Hubnutí a barvy
Diskuse k článku Hubnutí a léčivé kameny

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Hubnutí a léčivé kameny