Jak zhubnout po vánočních svátcích

29 prosince, 2011 0 komentářů Sdílet Vidění:  3779
ako schudnúť po vianociach

Doufám, že jste si užili Vánoce, našli si pod stromečkem hezké dárky a samozřejmě, zajedli jste půst vydatnou štědrovečerní večeří se vším, co k tomu patří. Zelná polévka, čočková polévka nebo jiná podle tradice samozřejmě nezapomeňme na dobrého usmažení kapra s majonézovým salátem, různé zákusky, chuťovky a sladké nápoje. Tyto typické vánoční jídla vám mohou najednou nahnat až neuvěřitelných 6000 kalorií.

Nyní zoufale díváte na ručičku na váze a kroutíte nevěřícně hlavou. Jak to již dobře všichni známe, s přicházejícím Novým rokem, mnozí z vás začnou přemýšlet nad tím, jak tuto ručičku vrátit na původní místo, případně ji posunout ještě dále do nižších čísel. Co je třeba jako první udělat, dát si předsevzetí do Nového roku, že si budete dávat pozor na svou váhu a budete se snažit zhubnout. Další věcí bude to, že se rozhodnete jednou provždy zhubnout zdravým způsobem nejen na období po Vánocích, ale natrvalo. Určitě se nyní ptáte, jak tedy co nejrychleji zhubnout po vánočních svátcích? Přečtěte si následující tipy, zařaďte je do svého života a zaručeně se vám už nikdy nezakrúti hlava při pohledu na váhu.

Cvičení a hubnutí

Cvičení je jedna z nejjednodušších věcí, která prokazatelně pomáhá lidem při hubnutí. Nemusíte utrácet peníze za drahé permanentky do posiloven. Stačí jen to, abyste si našli chvíli čas na cvičení doma, na běhání nebo na rychlou procházku v parku. Výsledky jsou viditelné a nestojí vás to žádné peníze.

Diety a hubnutí

Pravděpodobně jako poslední, na co byste chtěli pomyslet po vydatné štědrovečerní večeři, je právě jídlo. Obrovskou výhodu mají právě ti, kteří dodržují svůj dietní plán a hubnou i během svátků a nezapomínají na to, co chtějí dosáhnout. Když už se rozhodnete držet dietu, určitě by vám ji neměli narušit svátky a dá se rozumně as rozvahou jíst i během svátků. Pokud se vám ji ale nepodařilo dodržet, nikdy není pozdě vrátit se zpět do původního dietního plánu. Proto rychle odložte veškeré dobroty ze stolu a pojďme zase hubnout.

Cíle a hubnutí

Tím, že se o něco usilujete, posílí vaši motivaci, která zůstane na vysoké úrovni a pomůže vám dosáhnout vašich vytoužené cíle a to vaši snahu zhubnout. Pokud se nevzdáte a budete poctivě dodržovat vaši dietu, je to ta správná cesta k perfektnímu tělu , které můžete ukázat na dovolené, či na blížící se svatbě. Děláte to právě pro vás, pro vaše sebevědomí, váš lepší pocit, že vypadáte dobře, cítíte se zdravě a skvěle a samozřejmě, zbavujete se tuku.

Foto © PhotoSG - Fotolia.comZnačky: vánoce


Diskuse k článku Jak zhubnout po vánočních svátcích

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Jak zhubnout po vánočních svátcích