Jak zhubnout pomocí zelené kávy

10 září, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  5587
ako schudnúť pomocou zelenej kávy

Chcete vědět, jak můžete pomoci zelené kávy zhubnout? Chcete vědět o této formě hubnutí víc? Přečtěte si následující článek, který vám odhalí odpovědi na vaše otázky.

Zelená káva je vyrobena z nepražených syrových kávový zrn. Pití zelené kávy poskytuje dávku kyseliny chlorogenové, antioxidantu, který pomáhá chránit tělo před toxiny a volnými radikály. Zelená káva nebo zelený kávový extrakt může také pomoci při hubnutí. Kombinace zelené kávy s vyváženou stravou a pravidelným cvičením může zvýšit výsledky vašeho programu hubnutí.

Krok 1

Dříve, než zařadíte do jídelníčku zelenou kávu, poraďte se se svým lékařem o možných nežádoucích účincích spojených s chlorogenová kyselinou, kofeinem a kávou.

Krok 2

Zajděte do prodejny zdravé výživy a zakupte si zelenou kávu, můžete si koupit i předem nadávkovanou zelenou kávu.

Krok 3

Každé ráno před snídaní vypijte jeden šálek zelené kávy, která dodá tělu antioxidanty, které usnadňují hubnutí. Vyhněte se pití více šálků kávy denně, pokud jinak neuvádí výrobce. Mohly by se objevit negativní účinky zelené kávy. Dávkování zelené kávy se liší na základě toho, kdo kávu vyrábí.

Krok 4

Na podporu hubnutí konzumujte nízkotučnou stravu. Do jídelníčku zařaďte nízkotučné maso, celozrnné výrobky, hnědou rýži, ovesné vločky, zeleninu, zdravé tuky, ryby, ovoce a nízkotučné mléčné výrobky. Jedení nezpracovaných potravin pomáhá udržet pocit sytosti delší dobu, takže budete jíst méně.

Krok 5

Dejte si jednu porci zelené kávy před cvičením, čímž zvýšíte výkon při cvičení.

Krok 6

Během užívání zelené kávy se doporučuje pravidelně cvičit, čímž se spálí přebytečné kalorie a podpoří hubnutí. Cvičte tři krát do týdne silová cvičení, čímž si vybudujete svalovou hmotu a zvýšíte metabolismus. Nebo cvičte čtyři krát do týdne kardiovaskulární cvičení, které vám pomohou spálit přebytečný tělesný tuk.

Foto © Marina Lohrbach - Fotolia.com

Diskuse k článku Jak zhubnout pomocí zelené kávy

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Jak zhubnout pomocí zelené kávy