Jak zhubnout? Už žádná cola a sladké limonády!

14 listopadu, 2011 0 komentářů Sdílet Vidění:  3161
ako schudnúť bez coly

Trápí vás otázka jak zhubnout, pronásledují vás nadbytečná kila v partiích jako břicho, nebo boky? Víte, že za ně mohou i kolové nápoje a sladké limonády? Každým douškem sladkých nápojů přibíráte na své váze. Je tomu právě proto, že tělo neumí kalorie obsažené v nápojích rozpoznat jako prostředek k nasycení.

Vysoká konzumace kolových nápojů vede k nadváze. Člověk je od přírody nastaven k pití čisté vody a jeho organismus není připraven na to, aby nadbytečný přísun kalorií z nápojů vyrovnal sníženou potřebou pevné stravy. Voda tělem rychle přeteče, ale jejich kalorie v těle zůstávají a přeměňují se v tělesný tuk, který se ukládá v rizikových partiích. U žen jsou to boky a stehna, u mužů břicho.

Hubnutí s vodou

Velmi jednoduše zhubnete právě tak, že se tímto nápojem vyhnete a nahradíte je například neochucený minerálními vodami nebo zeleným čajem. Pro zajímavost, kofeinizované nápoje s přídavkem cukru obsahují v 0,33 l lahvi až 8 kostek cukru.

Pokud vám čistá voda připadá na pití velmi nudná, v našich receptech najdete jednoduché tipy na přípravu chutných zdravých nápojů.

Foto © Graça Victoria - Fotolia.com
Diskuse k článku Jak zhubnout? Už žádná cola a sladké limonády!

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Jak zhubnout? Už žádná cola a sladké limonády!

Komentáře nejsou povoleny.