Jak zhubnout ve spánku

10 března, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  7003
ako schudnúť v spánku

Dá se hubnout během spaní? Ten, kdo se snaží zbavit nadbytečných kilogramů, určitě sní právě o tomto způsobu hubnutí. Pokud vás zaujala tato forma hubnutí, potěšíme vás. Je to možné! Stačí jen splnit určité podmínky.

Hubnutí během spaní

Zakladatelem a propagátorem této nezvyklé metody na hubnutí je německý doktor Detlef Pape. Doktor uvádí, že naše tělo funguje přes den pro výkonnostní látkovou přeměnu av noci přepne na regenerační metabolismus.

Inzulín a hubnutí

Největší problémy v této jeho neobvyklé činnosti vyvolává inzulín. Hodnoty inzulínu stoupají na vysoké hodnoty, právě když sníme potraviny bohaté na sacharidy, tedy potraviny bohaté na cukry a škroby. Mezi tyto potraviny patří například bílé pečivo, výrobky z mouky, těstoviny, brambory, chipsy, sladké ovoce apod. . Konzumací zmíněných potravin zablokujeme přibližně na 5 hodin noční spalování tuků.

Jak zhubnout - kdy a co jíst

Proto, když chceme zhubnout, musíme pomoci tělu, aby si vybralo energii z tukových vrstev tím, že nebudeme jíst alespoň 2 hodiny před spaním. Na večer je optimální jíst bílkoviny ve formě netučného masa a zeleninu.

Na večeři je přímo ideální řecký salát se sýrem nebo s kousky libového masa. Po takovém jídle hladinu cukrů, inzulínu a krevních tuků klesne na nízké hodnoty. Lehká chutná večeře spolu s mírným večerním pohybem vytvoří ideální podmínky pro vylučování většího množství růstového hormonu.

Na večerní popíjení si můžete zvolit chutný zelený čaj.

Většinu sacharidů přijímejte v první polovině dne.

Foto © vgstudio - Fotolia.com
Diskuse k článku Jak zhubnout ve spánku

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Jak zhubnout ve spánku