Jak zhubnout z břicha

16 října, 2011 0 komentářů Sdílet Vidění:  9675
ako schudnúť z brucha

Jedna z najčastejčích otázek při hubnutí je bezpochyby jak zhubnout z oblasti břicha. Zhubnutí z této partie je obzvláště obtížné. Kromě změny stravovacích návyků je velmi důležité správné cvičení. No pro všechny, kteří chtějí zhubnout na břiše rychle, máme 5 tipů.

5 tipů na zhubnutí z břicha

Vylučte ze stravy všechny nezdravá jídla

Možná se vám tento tip zdá jako klišé, ale je to pravda. Jste to, co jíte! Proto nejezte nezdravé pokrmy jako chipsy, sladkosti, fast food stravu, hamburgery a další potraviny s vysokým obsahem cukru. Nezdravé jídlo zvyšuje hladinu cukru v krvi, což snižuje spalování tuků a zvyšuje chuť k jídlu. Zvýšená hladina cukru v krvi způsobuje zvýšení hladiny inzulínu, který způsobuje hromadění tuku.

Jezte pouze "dobré" cukry

Existují dobré a špatné sacharidy. Bílý chléb, těstoviny, koblihy, koláče a podobné potraviny představují nebezpečí ve formě špatných sacharidů, proto je důležité se jim vyhýbat. Mohou způsobit nadýmání, špatné trávení, a vést k hromadění tuku.
Namísto nich byste měli konzumovat dobré sacharidy, jako jsou čerstvé ovoce a zelenina. Zeleninové polévky jsou skvělou volbou na oběd. Studie ukázaly, že lidé, kteří jedí převážně vegetariánskou stravu jsou hubenější, protože jedí více ovoce a zeleniny než ostatní.

Nejezte pozdě v noci

Pokud jdete do postele hned po pozdní večeři, přebytečné sacharidy se změní na tuky av spánku je nemáte jak spálit. Hlavní důvod, proč nejíst pozdě v noci, je prostě ten, že nepotřebujete energii. Většina lidí zkonzumuje dostatek potravy během dne a pozdní večeře nebo noční snack jsou konzumovány už jen ze zlozvyku nebo z nudy.

Nepijte alkohol

Jeden gram alkoholu obsahuje 7 kalorií, což je asi 182 kalorií v půllitru. Alkohol neobsahuje žádné živiny. Všechny zkonzumované kalorie díky alkoholu se ukládají jako tuk a za každý vypitý alkohol se sčítají. Jen pití 2 piv denně vám přidá 2500 kalorií týdně.

Více cvičte

Cvičení je klíčem k hubnutí. Samotná dieta je často příliš omezující a velmi přísná dieta může vést k podvýživě a dlouhodobým zdravotním komplikacím. Pravidelné cvičení nejenže kontroluje vaši váhu, ale i chuť k jídlu a zdraví vašeho srdce. Pokud máte čas, měli byste cvičit fitness dvakrát denně, dopoledne kardio cvičení a večer cvičení na hubnutí a kontrolu tělesné hmotnosti.

Přejeme vám mnoho úspěchů a věříme, že se vám podaří dosáhnout ideální postavu s vytouženou váhou.

Foto © Nobilior - Fotolia.com

Přečtěte si více: Jak zhubnout za 10 dní
Diskuse k článku Jak zhubnout z břicha

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Jak zhubnout z břicha