Jak zhubnout z obličeje

8 ledna, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  6162
ako schudnúť z tváre

Nejlepší způsob, jak opravdu zhubnout v obličeji, je změnit svůj životní styl. Zde jsou některé praktické, schůdné kroky k tvarování obličeje, bez toho, abyste šli na operaci.

4 tipy jak zhubnout z tváře

Jezte lépe a hubněte z obličeje

Zaměřte se na syrové ovoce, čerstvou zeleninu, ořechy a další zdravé potraviny. Syrové potraviny vám umožní získat všechny živiny na zkrášlení vaší tváře a na její zmenšení, napomáhají tomu zejména - vitamíny, minerály, vláknina, enzymy, aminokyseliny, antioxidanty, fytochemikálie a esenciální mastné kyseliny. Tyto živiny mohou zvrátit stárnutí, detoxikaci jater, a nejlepší ze všech, metabolizovat přebytečný tuk, který je na vaší tváři.

Cvičení na hubnutí z obličeje

Zajímalo vás někdy, proč běžci nemají dvojité brady či boční laloky? To proto, že při cvičení pracují všechny svaly a spalování tuků je tak efektivní. Začněte proto s kardio cviky. Kardio cvičení je jedním z nejlepších způsobů, jak zhubnout v obličeji.

Zkuste jógu na obličej

Nadechněte se ústy a zadržte dech, vaše ústa by měly být spojeny, jak byste chtěli foukat do trouby. Zadržte dech po dobu jedné minuty, a pak pomalu vydechujte z nosu (ne z úst) . Tento postup opakujte 5 krát. Mnoho lidí říká, že to může odstranit vrásky smíchu pomoci tónu vaší tváře.

Získejte lichotivý střih (pro ženy)

Poraďte se se svým kadeřníkem, aby vám poradil účes, který vám z části překryje některé části obličeje. Dodává to iluzi, že jste si v obličeji tenčí, jak vlastně opravdu jste.

Foto © Farina3000 - Fotolia.com

Přečtěte si více: Jak zhubnout za měsíc
Diskuse k článku Jak zhubnout z obličeje

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Jak zhubnout z obličeje