Jak zhubnout za měsíc

6 ledna, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  4330
ako schudnúť za mesiac

Chcete zhubnout za jeden měsíc? Bojíte se toho, že budete muset tvrdě cvičit nebo hladovět? Dříve, než se rozhodnete pro radikální změnu, zkuste změnit svůj jídelníček, zvyšte fyzickou aktivitu, která vám určitě dopomůže na cestě ke zdravému hubnutí. S několika tipy uvidíte, že můžete zhubnout už za jeden měsíc.

Strava a hubnutí

Hubněte tím, že změníte svůj jídelníček. Změna ve stravovacích zvyklostech přichází ve dvou krocích. Prvním z nich je snížit příjem kalorií. Průměrný člověk potřebuje denně 2000 kalorií. Nezapomínejte však, že když se rozhodnete stravovat zdravě, nepřekračujte denní potřebu energie, jinak budete i nadále přibírat.

Poté, co jste si snížili příjem kalorií, musíte se "naladit" na zdravější jídlo. Neutrácejte peníze za doplňky na hubnutí a energetické tyčinky. Místo toho si vytvořte dietní plán, který obsahuje větší množství ovoce a zeleniny a libové bílkoviny jakým je například kuřecí maso. Pokud pijete alkohol a sladké nápoje, vyřaďte je ze svého jídelníčku a nahraďte je čistou vodou.

Cvičení a hubnutí

Spolu s dietou, která je největší součástí při hubnutí za jeden měsíc, musíte začít pravidelně cvičit. Na základě množství kilogramů, které chcete ztratit, je třeba zařadit cvičení přibližně třikrát týdně v časovém intervalu 45 - 60 minut. Kardio cvičení, jakými jsou cyklistika a běh, výborně spálí kalorie s dobře vyváženou stravou. Pokud se však rozhodnete pro posilování, můžete skončit s kily navíc. Zvýšení váhy mají na svědomí svaly, které se vytvořily, protože svaly váží více než tuk. Pokud chcete zhubnout a spálit tuk a nepřibrat, určitě se zaměřte na běh. Pokud se vám nedaří zhubnout, zvolte ještě rychlou chůzi. Chůze, která je velmi pomalá, nemá žádoucí účinky na hubnutí.

Partner při hubnutí

Nejtěžší část na hubnutí je ta, když se snažíte zhubnout sám. Dříve, než se rozhodnete zhubnout za jeden měsíc, dohodněte se s kamarádem, který chce také zhubnout. Navzájem se budete povzbuzovat, připravovat nízkokalorická jídla a cvičit. Někteří dávají přednost samostatnosti, ale s kamarádem můžete zabránit, že cvičení se stane nudným. Také se s přítelem můžete popovídat o problémech s hubnutím. Udržení pozitivního myšlení vám pomůže získat kondici a rychle zhubnout.

Foto © a_korn - Fotolia.com

Přečtěte si více: BMI - index tělesné hmotnostiDiskuse k článku Jak zhubnout za měsíc

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Jak zhubnout za měsíc