Jak zhubnout ze stehen

29 října, 2011 2 komentáře Sdílet Vidění:  30694
ako schudnúť zo stehien

Pokud patříte mezi lidi, kteří si denně kladou otázku "Jak zhubnout ze stehen?", jste na správném místě. Zhubnutí z oblasti stehen, je dost náročné, ale ne nemožné. Řekněme si to na rovinu. Tuk na stehnech není dvakrát přitažlivý, proto tato otázka trápí většinou ženy. Člověk je v dnešní společnosti často souzen podle jeho vzhledu. Proto se každý snaží vypadat co nejatraktivnější, s čímž je spojena i otázka jak zhubnout.

Zásady hubnutí ze stehen

Celý proces hubnutí ze stehen je časově náročný a trochu těžký. Je důležité pochopit, že stehenní svaly jsou největším a jedním z nejsilnějších svalů v lidském těle. Jelikož jsou stehenní svaly na nohou, budeme muset zatížit nohy co nejvíce, aby se začal proces hubnutí ze stehen co nejrychleji.

S hubnutím ze stehen je samozřejmě spojena i úprava stravy, resp. dieta. Existuje množství diet na hubnutí ze stehen, ale základním principem je mít vyváženou stravu a omezit tučná jídla, bílou mouku, cukry, fast foody, polotovary, alkohol a kouření. Vaše strava by měla být bohatá na vlákninu, libové maso a bílkoviny. Jíst méně, není klíčem k hubnutí. Proto je třeba podle toho plánovat i svůj jídelníček. Pokuste se jíst pět malých jídel denně. Vynechání snídaně se při hubnutí považuje za "trestný čin".

Další důležitou složkou hubnutí ze stehen je pitný režim. Tělo musí být hydratované, protože voda pomáhá při zvyšování metabolismu člověka. Při pravidelném pití dostatečného množství vody přeceňuje přeměňuje tuky na energii efektivněji. To však neznamená, že budete pít hodně sladkých nápojů, ochucených minerálek a slazených ovocných šťáv. Ty obsahují hodně cukrů, proto se jim snažte vyhnout. Zároveň se snažte vyhýbat kofeinu, protože způsobuje dehydrataci.

Cvičení pro zhubnutí ze stehen

Pokud chcete vědět, jak zhubnout na stehnech, budete muset zajistit, aby se chůze stala denní součástí vašeho života. Také pravidelné cvičení je nezbytnou součástí vašeho denního rozvrhu. Při hubnutí z nohou pomáhá i aerobní cvičení. Aerobik je jednou z nejlepších sportovních alternativ při hubnutí z oblasti stehen.

V dalším článku vám přiblížíme cviky na hubnutí ze stehen a cviky na hubnutí ze zadku. Tak šup do hubnutí, držíme palce!

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet náš návod jak zhubnout ve stehnech a podařilo se vám to, nebo máte jiné tipy na zhubnutí v této partii, podělte se o vaše zkušenosti v diskuzi pod článkem. Děkujeme! :)

Foto © ruigsantos - Fotolia.com

Přečtěte si více: Čaj na hubnutí Wulong
Diskuse k článku Jak zhubnout ze stehen

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Jak zhubnout ze stehen