Jak zhubnout ze zadku – cviky na hubnutí

18 února, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  21244
ako schudnúť zo zadku

Nelíbí se vám tvar a velikost vašeho zadku? Chtěli byste ho trochu zmenšit a nedaří se vám to? Chcete zkrátka zhubnout ze zadku? Přečtěte si následující tipy, které vám ukáží správnou cestu k vysněnému zadečku.

Jako první, nemůžete očekávat, že zhubnete ze zadku nebo z jakékoliv části těla, když zredukovány svůj denní příjem kalorií a nezačnete cvičit. Spalování tuků vyžaduje to, abyste zdravě stravovali a zapojili do života pravidelnou fyzickou aktivitu.

Kardiovaskulární cvičení a hubnutí

Zejména kardiovaskulární cvičení je vysoce účinné při odbourávání přebytečného tuku z vašeho zadku. Začněte se správně stravovat a zvyšte energetický výdej ve formě pravidelného cvičení a uvidíte výsledky ve formě krásného zadečku.

Cyklistika a hubnutí

Cyklistika je jedna z nejefektivnějších cviků, při kterých se odbourává tuk v rizikových partiích. Cyklistika je vhodné na cílovou oblast - zadek, ale také pomáhá odbourávat tuk z nohou, stehen a břicha (viz článek Jak zhubnout ze stehen). Nejenže spálíte přebytečný tuk, ale získáte i krásné zformované svaly. Cyklistika patří mezi efektivní kardiovaskulární cvičení. Cyklistika je silový trénink a také kardio trénink v jednom. Začněte kole několikrát týdně a dopracujte se k perfektní postavě.

Chůze a hubnutí

Každý den se snažte co nejvíce chodit. Chůze je nejpřirozenější cvičení, které můžete udělat. Choďte častěji pěšky po schodech a uvidíte, jak se začne pěkně formovat váš zadeček. Jděte na aerobik nebo začněte chodit na delší procházky. Můžete chodit na běžícím pásu doma nebo v posilovně. Pokud si zvolíte rychlejší tempo, budete spalovat kalorie rychleji. Je mnoho možností, jak každý den udělat kroky navíc a budete tak hubnout ze zadku.

Kickbox a hubnutí

Pokud chcete zhubnout zábavným a kreativním způsobem, začněte chodit na hodiny kickboxu nebo si kupte kickbox na videu a cvičte doma. Zaručeně shodíte přebytečné kilogramy a hlavně tam, kde vás kilogramy trápí nejvíc - na zadku. Kickbox vám může zlepšit vaši koordinaci a rovnováhu, stejně tak i zvýšit metabolismus.

Jednoduchý cvik na hubnutí ze zadku

Velmi jednoduché cvičení, kterým můžete docílit krásnou postavu jsou výpady vpřed. Dejte si ruce v bok a levou nohou udělejte velký krok vpřed. Pokrčte levé koleno, zatímco vaše pravé koleno pomalu klesá k podlaze. Pak se pomalu vraťte do původní polohy - do stoje. Tento cvik opakujte is pravou nohou. Udělejte tolik, kolik svedete a každým dnem si zvyšujte počet opakování. Tento cvik je jednoduchý, účinný a můžete ho dělat například při poslechu hudby nebo sledování televize.

Pamatujte si, jezte zdravější potraviny s nízkým obsahem tuku a spolu s těmito pravidelnými cvičeními vám váš zadeček začne nabírat krásné křivky. Zařaďte do svého života silový trénink a kardiovaskulární cvičení a zaručeně uvidíte jen pozitivní výsledky.

Znáte jiné cviky na zhubnutí ze zadku? Podělte se o ně v diskuzi pod článkem. Díky!

Foto © Ammentorp - Fotolia.com

Diskuse k článku Jak zhubnout ze zadku – cviky na hubnutí

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Jak zhubnout ze zadku – cviky na hubnutí