Kolik kalorií spálíte během sexu?

5 května, 2014 0 komentářů Sdílet Vidění:  16081
kolik-kalorii-spalite-behem-sexu

Chtěli byste vědět, kolik kalorií spálíte během sexu? Během 15 minutového sexu dokáže člověk spálit přibližně 72 kalorií. Zda spálíte až takové množství kalorií, to závisí na několika faktorech. Závisí to hlavně na vaší hmotnosti, jak dlouho budete mít sex a jak rázně se budete při sexu pohybovat.

Asi je velmi obtížné si představit, jaký způsob spalování kalorií je příjemnější, než sex. Většina lidí by nejraději spalovala kalorie jen tímto způsobem. Určitě je příjemnější spalovat kalorie při sexu, jak se trápit cvičením Pilates nebo zvedáním těžkých činek v posilovně.

Přesto, není pochyb, že sex může být velmi dobrý pro vaše zdraví. Stačí, když dostanete tepovou frekvenci při sexu do bodu, kdy se začínají spalovat kalorie a tím se posiluje i srdce.

Chcete vědět, kolik spálíte kalorie u jiných erotických činnostech?

Líbání

Dokonce i při líbání spalujete kalorie. Během pěti minut líbání dokážete spálit 1-5 kalorií. A při hodinovém líbání spálíte neuvěřitelných 85 kalorií.

Předehra

Během předehry spalujete méně kalorií, než při sexu. Ale i to se počítá, pokud chcete spálit nějaké kalorie navíc. Během 15 minut předehry dokážete spálit až 25 kalorií.

Masáž

Masáž je také jedním ze způsobů, při kterých můžete spálit kalorie navíc. Překvapte svého partnera příjemnou masáží a za odměnu spálíte 80 kalorií za hodinu.

Erotický tanec

Během tancování před partnerem můžete spálit až 170 kalorií za půl hodinu.

Orgasmus

Při dosažení orgasmu dokáže vaše tělo spálit až 60 kalorií. Tak proč skončit hned při prvním orgasmu?

Inspirovali jsme vás k shození pár kilo těmito oblíbenými činnostmi? Doufáme, že ano a budeme rádi, pokud se o vaše zkušenosti a další nápady jak spálit kalorie nejen při sexu podělíte v diskuzi pod článkem. Děkujeme!

Ilustrační foto © konradbak - Fotolia.com
Diskuse k článku Kolik kalorií spálíte během sexu?

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Kolik kalorií spálíte během sexu?