Nejlepší přírodní bylinné složky na hubnutí

10 ledna, 2013 1 komentář Sdílet Vidění:  4146
aloe vera

Zhubnout a udržet si váhu na požadované hmotnosti je cílem většiny lidí, které trápí jejich přebytečné kilogramy. Hubnutí kromě lepšího pocitu, přináší i mnoho zdravotních výhod. Lidé, kteří trpí nadváhou a obezitou, mají větší pravděpodobnost pro vznik onemocnění, jakými jsou vysoký krevní tlak, cukrovka druhého typu či kardiovaskulární onemocnění. Bylinné léky mohou být prospěšné pro ty, kteří chtějí zhubnout. Nicméně, je třeba mít na paměti, že kromě těchto léků, je třeba upravit i jídelníček a zvýšit fyzickou aktivitu. Ještě před tím, než začnete brát nějaký výživový doplněk, poraďte se o jeho užívání se svým lékařem.

Aloe

Aloe je bylinný produkt, který využívají lidé na hubnutí. Výrobky s aloe se užívají perorálně a pomáhají pročistit tělo od různých toxinů. Kromě toxinů pomáhá aloe pro lepší vyprazdňování střev a tím pomáhá při hubnutí.

Cascara

Cascara je bylinná složka, která se používá v různých produktech určených k hubnutí. Tato bylina je podobná projímadlo. Uvolňuje a zjemňuje střeva, což má za následek zvýšení počtu stolic. Pokud chcete hubnout pomocí Cascara, před jejím užíváním se poraďte se svým lékařem. Nedoporučuje se těhotným ženám.

Guaranová guma

Guaranová guma nebo i Guar guma je často využívána lidmi, kteří se pokoušejí zhubnout. Po snědení guaranové gumy má člověk pocit sytosti delší dobu a proto nevyhledává jídlo a nepřejídá se. Tím, že sní méně jídla, tedy příjmu i méně kalorií, začne hubnout.

Glukomannan

Glukomannan je bylinný lék, který je podobný guaranové gumě a při hubnutí pomáhá tak, že po jeho snědení zůstává člověk déle sytý. Pocit nasycení zabrání zbytečnému přejídání a stálému zobkaniu nějakého jídla.

Foto © prohorov8 - Fotolia.com

Přečtěte si více: Jak zhubnout po VánocíchDiskuse k článku Nejlepší přírodní bylinné složky na hubnutí

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Nejlepší přírodní bylinné složky na hubnutí