Nejrychlejší způsob jak zhubnout

22 prosince, 2011 1 komentář Sdílet Vidění:  9387
najrýchlejší spôsob ako schudnúť

Všichni sníme o perfektní postavě a skvělé kondici. I přesto, že většina z nás ví, že zhubnout se opravdu dá jen zdravou životosprávou a cvičením, ve skrytu duše chce každý zhubnout, co nejrychleji a tak odhalit nejrychlejší způsob jak zhubnout. Přečtěte si následující tipy jak zhubnout rychle a zdravě.

Tipy pro rychlé hubnutí

Pevné odhodlání k zhubnutí

První předpoklad úspěšného a zdravého zhubnutí je pevná vůle dosáhnout svého cíle, tedy zhubnutí. Pokud nejste mentálně připraven na hubnutí, určitě se vám to nepodaří. Pouze pokud budete opravdu přesvědčen, že chcete zhubnout, budete v hubnutí úspěšní. Jednou provždy se musíte ujistit, že přejídáním se určitě nezhubnete. Proto neustále pamatujte, že zhubnete zdravou stravou a pravidelným cvičením.

Řekněte NE

První věc, kterou byste měli udělat, je vyhnout se potravinám, o kterých je známo, že z nich přibíráte. Takže od teď musíte být rozhodnutí říci NE potravinám s vysokým obsahem cukru, jako jsou např. sladkosti, bonbony, zákusky, všechny polotovary, smažené a mastné potraviny, jako hranolky, a všechny potraviny rychlého občerstvení, včetně pizzy a hamburgerů! Sladké limonády a alkohol také představují prázdné kalorie, a proto omezte jejich spotřebu co nejvíce, jak je to jen možné, případně se jim úplně vyhýbejte!

Řekněte ANO

Konzumujte hodně ovoce a zeleniny. Obsahují málo kalorií a důležité živiny, které jsou pro zdravé fungování našeho těla nezbytné. V každodenní stravě dbejte na dostatečný příjem vlákniny. Vláknina udržuje pocit nasycení déle ve srovnání s jinými potravinami, čímž snižuje pocit hladu, čímž napomáhá k hubnutí. Připravte svůj jídelníček tak, abyste denně přijímali správný poměr sacharidů, bílkovin, tuků, vlákniny, bílkovin a vitamínů.

Co dělat a nedělat při hubnutí

Existuje několik věcí, které byste měli dělat, a několik věcí, kterým byste se měli vyvarovat, pokud chcete zhubnout rychleji.

Nejrychlejší cestou ke zhubnutí, je rovnoměrné rozdělení jídla během dne. Konzumujte raději 5 jídel v menších porcích než 3 velká jídla.

Začněte den s vajíčky. Vejce obsahují vitamín B12, který jako výzkumy ukazují, pomáhá při hubnutí. Poslední jídlo dne konzumujte nejméně dvě hodiny před spaním. Tak bude mít tělo dostatek času jídlo strávit dříve, než se dostane do klidové polohy.

Spěte sedm až osm hodin denně. Výzkumy ukázaly, že lidé mají tendenci jíst více, když jsou ve stresu a nevyspalí. Nedostatek spánku přispívá ke stresu, což má za následek, že jíte víc. Ujistěte se, že máte během dne dostatek klidu a relaxu.
Ideální je dopřát tělu meditaci nebo jógu. Zklidnění mysli vám pomůže soustředit se na váš cíl zhubnout.
Účinným domácím lék na zhubnutí je pití poháru teplé vody s citrónovou šťávou a lžičkou medu. Tento nápoj by měl vypít hned ráno, protože pomáhá při trávení a odstraňuje z těla toxiny , které se ukládají v tucích.
Kromě výše uvedených tipů jak zhubnout vám prozradíme ještě jeden velmi účinný tip na zhubnutí. Vypijte dva až tři litry vody denně. Urychlí to váš metabolismus, což pomůže k lepšímu trávení jídla a navíc má správný pitný režim pozitivní vli na vaši pleť.

Foto © Vitaly Krivosheev - Fotolia.com

Přečtěte si více: Rychlé hubnutí s redukční dietou
Diskuse k článku Nejrychlejší způsob jak zhubnout

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Nejrychlejší způsob jak zhubnout