Štíhlá linie

6 října, 2011 0 komentářů Sdílet Vidění:  3269
atkinsova diéta

Zdravý životní styl, který doporučuje regulaci velikosti porcí a zdravý výběr stravy. Dieta a její program trvá 12 týdnů. Krok za krokem se bude v první fázi čtyřtýdenních zavádět změny do životního stylu dietujúceho člověka.

Zdravá strava se postupně upravuje nejdříve přes snídaně, oběd, třetí týden snídaně a na konec večeři. Zbytek týdnů nám dieta vysvětluje jaká jídla mámě konzumovat v restaurací a jaké dobré jídla ponechat ve vlastní kuchyni. Mezi zdravé nápoje můžeme řadit kávu, čaj s nízkotučnou smetanou a umělým sladidlem, dostatek vody, minerální dietní nealkoholické nápoje, ovocné džusy. Dieta povoluje i sklenku vína nebo piva jednou denně. Jídlo na svačinu nebo svačina by bylo vhodné v podobě ořechů, semen, 30 pistácií, hrst dýňových jadérek, 10 arašídů, 16 až 20 mandlí, 1 PL arašídového másla.

Dieta podporuje změnu, která vám přinese zdraví a nový zdravý životní styl. Při dietě třeba dávat pozor na možnost nedostatečného příjmu vápníku. Je nutné kontrolovat velikost porcí a dodržovat stanovené limity.

Dieta nenabízí rychlé hubnutí, ale postupné hubnutí na základě zavádění změn v životosprávě člověka. Před začátkem diety byste se o ní měli nejdříve poradit se svým lékařem.

Dieta vám napomůže vytvořit zdravé kuchyňské prostředí a zvládat stres a podpoří fyzickou aktivitu.

Přečtěte si více: Hubnutí a léčivé kamenyDiskuse k článku Štíhlá linie

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Štíhlá linie

Komentáře nejsou povoleny.