Zdravé potraviny na hubnutí

19 května, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  5260
zdravé potraviny na chudnutie - reďkovka

Při zdravém hubnutí je důležité vypracovat dietní plán, ve kterém musíte zohlednit zdravotní stav, denní aktivity a životní styl. Je nutné vzít v úvahu i dostatečný příjem minerálních látek a vitamínů, které jsou důležité pro správné fungování organismu. Následující superpotraviny jsou vhodné během jakékoli diety. Obsahují vitamíny a minerály, které jsou ideální pro vytvoření vyváženého metabolismu a na posílení dietního jídelníčku. Při nákupu nezapomínejte na následující potraviny a ujistěte se, že jejich kupujete v bio kvalitě.

Cuketa

Cuketa je vynikající volbou před ty, kteří chtějí zhubnout. Podporuje trávení a působí na tělo jako detoxikant. Napomáhá k efektivnímu fungování metabolismu a dokáže na dlouhou dobu zabránit pocitu hladu. Cuketa obsahuje vysoké množství draslíku, vitamínů a vlákniny, které jsou nezbytné pro zdravé hubnutí.

Ředkvička

Ředkvička je ideální při hubnutí. Vysoký obsah vlákniny vám dá pocit sytosti na delší dobu. Obsahuje také hodně vitamínu C, B6 a draslíku, které jsou nezbytné pro zdravé hubnutí. Spojte ředkvičky s okurkou nebo jinou listovou zeleninou a získáte lahodný dietní pokrm.

Černá fazole

Černá fazole je ideální dietní potravina s nízkým obsahem kalorií bez nasycených tuků. Pro vysoký obsah vlákniny je černá fazole vhodná při držení jakékoliv diety. Vláknina podporuje trávení a posiluje fungování metabolismu.

Cibule

Cibule má řadu příznivých účinků na organismus. Kromě jejího výborných detoxikačních účinků, zlepšuje a posiluje imunitu a pročišťuje celé tělo. Cibule obsahuje minerály a přírodní oleje, které přispívají ke snížení tělesného tuku a snížení hladiny cholesterolu. Cibule také podporuje organismus při spalování kalorií.

Fenykl

I fenykl patří mezi potraviny vhodné během diety. Pokud chcete zhubnout, měli byste ho pravidelně jíst. Dají se z něj připravit pročišťující šťávy nebo jej můžete přidat do jídla. Fenykl pomáhá rozkládat tuky, uvolňuje vodu, která se uložila v tukových buňkách.

Ilustrační foto © sabino.parente - Fotolia.com

Přečtěte si více: 10 rad jak zhubnoutDiskuse k článku Zdravé potraviny na hubnutí

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Zdravé potraviny na hubnutí