Zelná polévka na hubnutí a její negativa

20 října, 2012 0 komentářů Sdílet Vidění:  4302
kapustová polievka na chudnutie a jej negatíva

Zelná dieta při které se konzumuje převážně zelná polévka je určena pro ty, kteří chtějí rychle zhubnout. Během sedmi dnů se konzumuje zelná polévka a doplňuje se o další potraviny. Za týden může člověk zhubnout až 10 kilogramů. Znáte však její negativa?

1. negativum zelné polévky na chdunutie

Omezení jídla

I když zelná dieta nepatří mezi náročné redukční diety, pro některé lidi je její dodržování těžkým oříškem. Během zelné diety se nesmí konzumovat chléb, těstoviny a další produkty z obilí a také sýr. Jen dvakrát do týdne si můžete dát maso. Během dnů, kdy se konzumuje jen zelná polévka, ovoce a zelenina se může vaše motivace značně oslabit. Někteří říkají, že tato dieta je velmi nudná a monotónní.

2. negativum zelné polévky na hubnutí

Zažívací potíže

Pokud začnete s zelnou polévkou, připravte se na zažívací potíže. Během diety vás bude provázet nadměrná plynatost.

3. negativum zelné polévky na hubnutí

Mnoho soli

Ačkoli většina potravin povolených při zelné dietě obsahuje málo soli, může se stát, že jí budete přijímat více. Nakolik můžete přidávat do zelné polévky bujón a jiné aromatizaci, které obsahují mnoho soli, je velmi pravděpodobné, že obsah soli v přijaté potravě bude vyšší než jindy.

4. negativum zelné polévky na hubnutí

Žádné radikální změny

I když se vám podaří během sedmi dnů zhubnout několik kilogramů, mohou se kilogramy po skončení diety velmi rychle vrátit zpět. Po jednom týdnu konzumace zelné polévky a při omezeném množství potravin, budete muset dodržovat dietu i nadále, pokud budete chtít ještě víc zhubnout. Je však vhodné, abyste začali s jinou, nutričně vyváženější dietou, která vám poskytne dostatek živin na držení dlouhodobé diety.

Foto © Sea Wave - Fotolia.com
Diskuse k článku Zelná polévka na hubnutí a její negativa

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Zelná polévka na hubnutí a její negativa