Nápoj na hubnutí Psyllium

Listopad 20, 2011 0 komentářů Sdílet Vidění:  6434
nápoj na chudnutie - psyllium

Nápoj na hubnutí Psyllium je přírodní rozpustná vláknina 98 % čistoty, což je nejvyšší dostupná kvalita. Tato vláknina ve vodě absorbuje více než 40x své váhy. Vznikne tak měkký gel, který ve své absorbční schopnosti pokračuje ještě v trávicí soustavě. Tím napomáhá odstraňovat toxické látky z těla a zabraňuje tak jejich příliš dlouhému setrvávání ve střevech, čímž tělu pomáhá zhubnout.

Dobře vyvážená strava se správným množstvím vlákniny stimuluje pořádně vylučování nestrávených zbytků potravy z našeho organismu, což nastartuje samotné hubnutí. To je důležité proto, aby organismus fungoval efektivně a vstřebal z potravy všechny potřebné živiny. Doporučená denní dávka vlákniny je 25-30 g za den. Její nedostatek může způsobit zažívací ťažskoti, hlavně zácpu. Pokud tedy chcete rychle zhubnout, zkuste to s tímto nápojem na hubnutí Psyllium. Před použitím se však poraďte se svým lékařem.

Upozornění

Výživový doplněk. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy . Těhotným a kojícím ženám se doporučují konzultace s lékařem. Nepoužívejte psyllium v suchém stavu. Dodržujte pitný režim. Psyllium neobsahuje fytáty, lepek ani složky mléčného či obylného původu. Psyllium není návykové. Výrobek není vhodný pro děti. Uchovávejte v suchu při teplotě 5-25 °C. Po otevření obal důkladně uzavřete.

Přečtěte si více: Pilulky na hubnutí Chilliburner
Diskuse k článku Nápoj na hubnutí Psyllium

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Nápoj na hubnutí Psyllium