Reklama a inzerce

Lifestylový server Diety a Hubnutí přináší denně aktuální informace o zdraví a zdravé výživě, dietách a hubnutí. Obsah serveru je přesně přizpůsoben potřebám aktivního člověka všech věkových kategorií. Obsah a články jsou doplněny interaktivními službami a informacemi pro tuto cílovou skupinu. Součástí serveru je kompletní databáze nejpopulárnějších diet a BMI kalkulačka.

Štastistiky návštěvnosti

Zdroj: Google

Zdroj: Facebook

Možné typy prezentace na serveru Diety a Hubnutí

  • bannerová prezentace
  • PR články
  • komerční soutěž
  • reklamní zprávy a tipy na profilech sociálních sítí
  • branding / sponzoring
  • nestandardní formy prezentace – dle dohody

7 důvodů, proč zvolit reklamu na internetu

Reklama na internetu je interaktivní – Přináší přímé propojení a akci uživatele s vaší značkou / společností / kampaní.

Reklama na internetu je flexibilní – Nabízí možnost promptní změny vizuálu a cílení kampaně dle vašeho přání s nízkými produkčními náklady.

Reklama na internetu je rychlá – Potřebujete rychle reagovat na požadavky trhu? Při internetové reklamě nemusíte čekat, dokud nové číslo s vaším inzerátem vyleze z tiskárny.

Reklama na internetu přináší okamžitou odezvu – Pomocí vlastních statistik dokážete přesně sledovat, zda, kdy a jak na vaši reklamu respondenti zareagovali.

Reklama na internetu je měřitelná – jeden z nejdůležitějších důvodů, proč se rozhodnout pro reklamu na internetu. Reklamu v televizi nebo v rozhlase změříte těžko, ale při internetové reklamní kampani přesně víte, kolik uživatelů vaši reklamu vidělo nebo se rovnou prekliklo na vaši stránku.

Reklama na internetu je přesně cílená – Pokud znáte svou cílovou skupinu, snadno se rozhodnete, které internetové médium je pro vás nejvhodnější.

Reklama na internetu je cenově přístupná – Je dostupná každé společnosti bez ohledu na výši rozpočtu, který jste připraveni a ochotni do své propagace investovat.

Většina ekonomicky aktivních vydělávajících osob tráví na internetu podstatnou část svého dne či týdne. Vaše konkurence je na internetu již viditelná . Můžete si dovolit na internetu nebýt vidět?

Kontaktujte nás

Chcete o reklamě na internetu a reklamě na našich stránkách vědět víc? Napište nám na e-mail dietyahubnuti@gmail.com, nebo vyplňte náš kontaktní formulář a my vás budeme v krátkém čase kontaktovat. Děkujeme!