Zdravé a jednoduché snídaně

2 února, 2013 0 komentářů Sdílet Vidění:  6036
zdravé raňajky - sendvič

Říká se, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, avšak ne vždy je jednoduché se najíst, zejména, pokud vám příprava snídaně trvá delší dobu. Pokud si však snídani víte naplánovat, například i den dopředu nebo jejich rychlou přípravou, hladový z domu určitě neodejdete. Pokud budete každé ráno snídat, budete mít lepší pocit, že jste začali den správně a že jste udělali pro sebe něco zdravého.

Zde jsou možnosti na přípravu zdravých a jednoduchých snídaně:

Koktejly

Příprava koktejlů je rychlá a jednoduchá. Na koktejlech si můžete pochutnat doma, ale také na cestě do práce. Pro přípravu koktejlu můžete použít ovoce, zeleninu, jogurt, mléko av letním období i led. Při přípravě koktejlů můžete experimentovat, ale také si můžete připravovat i vaše oblíbené a ověřené varianty.

Obiloviny

Namočte si ovesné vločky nebo jiné obiloviny na noc do vody nebo mléka, aby vám změkly. Ráno si do obilovin přidejte jogurt, směs bobulového ovoce, ořechů nebo sušené ovoce. Pokud nemáte rádi měkké vločky, přípravu si nechte až na ráno.

Snídaňové sendviče

Na rychlé snídani si můžete dát také sendvič. Příprava sendviče je zcela jednoduchá. Zvolíte si typ pečiva, který máte nejraději, ať už celozrnné, černé nebo bílé pečivo a na obložení také to, co máte rádi, ať už máslo, nízkotučný sýr, čerstvou zeleninu, vajíčka, šunku a podobně. Pokud si ráno nestíháte připravit sendvič, jeho přípravu si můžete naplánovat i na předchozí večer.

Ilustrační foto © azuritu - Fotolia.com

Přečtěte si více: Zdravotní výhody konzumace křenu


Značky: snídaně


Diskuse k článku Zdravé a jednoduché snídaně

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskuse k článku Zdravé a jednoduché snídaně